Proste zęby bez wyrzeczeń

Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu. Posiadanie krzywych zębów potrafi mocno zachwiać swoją pewnością siebie. Z drugiej strony często przeraża nas noszenie mało estetycznego aparatu nazębnego. Na szczęście teraz jest prostsze i tańsze rozwiązanie. Clear Aligner to nowoczesna metoda leczenia ortodontycznego, dzięki której można osiągnąć proste zęby w nieinwazyjny i wygodny sposób oraz co najważniejsze – w sposób całkowicie dyskretny.

proste zębyNakładki Clear Aligner to nowość w ortodoncji, która niesie ratunek dla wielu pacjentów, którzy wstydzą się noszenia aparatu ortodontycznego. Korygowanie wad zgryzu przy pomocy przezroczystych nakładek Clear Aligner jest bardzo komfortowe dla pacjentów. Polega ona na zastosowaniu przezroczystych szyn, które w odróżnieniu od tradycyjnych aparatów stałych, są praktycznie niewidoczne.

Leczenie z Clear Aligner odbywa się pod kontrolą ortodonty. Na podstawie wycisków zgryzu oraz komputerowej analizy podczas jednej wizyty pacjent otrzymuje 3 nakładki na zęby, które zmienia samodzielnie raz na tydzień. Dzięki temu stopniowo dochodzi do korekcji wady zgryzu. Ta innowacyjna może skrócić czas trwania leczenia nawet do 3 miesięcy. Przezroczyste nakładki można zdejmować, gdyż nie są na stałe przymocowane do zębów. Nie powodują otarć błony śluzowej i związanego z tym dyskomfortu. Leczenie jest bezbolesne i bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów. Nakładki są termoplastyczne, dzięki czemu doskonale przylegają do zębów i zapewniają całkowity komfort. Metoda Clear Aligner gwarantuje zachowanie higieny – nakładki można dowolnie zdejmować np. podczas mycia i jedzenia, a następnie samodzielnie i bezproblemowo zakładać. Również czyszczenie aparatu jest banalnie proste – wystarczy szczoteczka z pastą do zębów.

clear alignerMetoda Clear Aligner jest już dostępna na polskim rynku. Niewątpliwą zaletą nakładek Clear Aligner jest również cena. Metoda nie jest tania, ale i tak cena jest bardziej przystępna niż tradycyjnego aparatu na zęby. Jeden etap leczenia (jeden łuk, czyli trzy nakładki) to koszt ok. 700 zł. Warto się zdecydować, ponieważ zalety Clear Aligner są nieocenione. Prawdopodobnie jest to obecnie najbardziej komfortowy i najszybszy sposób na prosty zgryz. A ładne zęby to szeroki uśmiech każdego dnia i większa pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi.

2 uwagi do wpisu “Proste zęby bez wyrzeczeń

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s